Taká "maličkosť" - pridáme tam nový úrad a daňováci budú ticho...

Autor: Jojo Šarina | 10.9.2011 o 19:53 | (upravené 29.10.2011 o 20:38) Karma článku: 2,19 | Prečítané:  377x

Asi takto dáko podľa mňa rozmýšľali dámi a páni poslanci, keď podávali pozmeňujúci a doplňujúci návrh k vládnemu návrhu zákona o orgánoch štátnej správy v oblasti daní,poplatkov a colníctva. Pretože sa už pošuškávalo všade, že daňováci na rozdiel od colníkov "nechcú" reorganizáciu ani náhodou a za každú cenu ubránia Daňové riaditeľstvo v Banskej Bystrici. Však kto by chcel cestovať do blavy né!

 

Preto po prvom čítaní prichádza poslanecký návrh na záchranu daňovákov v Bystrici a kedže ho podávajú poslanci, má pán Mikloš zasa "čisté ruky" a jeho kamaráti v daňovej správe si madlia ruky. Takže takto:

 

V súlade s ustanoveniami zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 350/1996 Z. z. o rokovacom poriadku Národnej rady Slovenskej republiky v znení neskorších predpisov predkladám pozmeňujúce a doplňujúce návrhy k vládnemu návrhu zákona o orgánoch štátnej správy v oblasti daní, poplatkov a colníctva.

 

Vo vládnom návrhu zákona navrhujem tieto zmeny a doplnenia:

 

 

  1. K § 1
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Stredoslováci vo zvýšenej miere zomierajú na pády. Nikto nevie prečo

Rakovina hrubého čreva u mužov a prsníka u žien patria podľa údajov Eurostatu na európske pomery k najvypuklejším príčinám úmrtí u nás.

TECH

Vyriešili záhadu Bermudského trojuholníka? Žiadna nie je

Vinu hádžu na netradičné oblaky, ktoré majú fungovať ako vzdušné bomby.


Už ste čítali?